Matbaa Çalışmaları

Katalog

Katalog bir firmanın vizyonudur bir matbaanın ise prestiji anlamına gelmektedir.Modern matbaa ürün katalogları,teknik kataloglar ve fuarlara hazırlanan firmalara özel tanıtım katalogları hazırlamaktadır.Firmamız, Türkiye çapında adını duyurmuş birçok markanın grafik tasarım ve basım aşamasında ön plandadır.Katalog çalışmalarında sıradışı grafik çalışmaları ve yüksek kaliteli baskı parkurumuzla her geçen gün müşteri portföyümüzü ve matbaamızı geliştirmekteyiz. Katalog Çalışmalarında matbaa fiyatını belirleyen unsur; sayfa sayısı ,kağıt gramajı ve basım adetidir.Müşteri temsilcimiz sizleri bu doğrultuda yönlendirebilir.Örnek basımlar sunabilir.Lütfen bilgi alınız.

 

Broşür

Broşür çalışmaları A4-A5 ölçülerinde veya özel ebatlarda tasarlanabilir,isteğe göre katlamalı veya özel kesimli broşür basılabilir.Broşür çalışmalarında kağıt gramajı laminasyon uygulaması veya farklı mücellit seçenekleri ajansımızın bünyesinde yapılmaktadır.Grafik tasarım aşamasından paketlemeye kadar en hassas ve olabildiğince hızlı sürede üretim yapılmaktadır.

 

Kartvizit

Kartvizit bir firmanın kurumsal kimliğini temsil eden bir matbaa ürünüdür,doğru kartvizit iyi bir grafik tasarım çalışmasının akabinde kaliteli bir basım gerektirmektedir. Gif Ajans olarak kurumsal kimlik yapılandırılması öncelikli çalışmalarımız arasındadır.

Kartvizit fiyatını belirleyen unsur kağıt kalitesi ve basım adetidir.

 

Etiket | Rulo Etiket | Tabaka Etiket

Etiket çalışmaları yapışkanlı etiket,karton etiket,kuşe etiket olarak ayrılmıştır. Gif Ajans olarak tabaka etiket ve rulo etiket imalatımız ile gerek ambalaj gerek ürün detaylarını ön plana çıkartarak müşteri gereksinimlerine uygun grafik tasarım çalışmaları ile baskı yapmaktayız

 

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik bir firmanın vizyonunu temsil etmektedir.Kartvizit, antetli kağıt,diplomat zarf, torba zarf,fatura, irsaliye, kurumsal kimlik çalışmalarmızdan bazılarıdır. Gif Ajans olarak alanında uzman fırmaların kurumsal kimlik çalşmalarını yürütmekte ve tasarladığımız tüm çalışmaları matbaamızda basımını yürütmekteyiz.Dilediğiniz zaman referans alabilirsiniz.

 

Bloknot

Bloknot basımlarında en uygun fiyat ve hızlı teslimat ile lideriz.

Gif Ajans tüm grafik çalışmalarını ve baskılarını kendi büyesinde profosyonel ekibi ile yürütmektedir.Hazırlamış olduğu grafik çalışmalarını son teknoloji makina parkuru ve deneyimli ekibi ile baskıya dönüştürmektedir.

 

Afiş

Afiş basımları genel olarak 35*50 | 50*70 | 70*100 ebatlarında basılmaktadır. Önerdiğimiz kağıt gramajları 115,135,170 gr kuşe kağıtlarıdır.Yoğunluklu olarak 4 renk olarak basılan afişlerde ebadın büyük olmasından ötürü göz alıcı renkler ve baskı kalitesi ön plandadır. Ajansımızda tüm afişler dört renkli son teknoloji makinalarda basılmakta ve paketlemesi yapılmaktadır.

 

Fatura | İrsaliye

Fatura,irsaliye,tahsilat makbuzu gibi resmi evrakların basım şekli cilt ve sürekli form olarak ayrılmaktadır.Ürün maliyeti belirlemede önemli detaylar basımdaki renk sayısı , nüshaların sayısı ve kaç adet basılacağıdır.Fatura ve irsaliye basımındaki gerekli evraklar şu şekildedir ; imza sürküsü, son ayın vergi tahakkuku ve vergi levhası.

 

Cepli Dosya

Cepli dosya diğer bir adı sunum dosyası olarak bilinmektedir. Ajansımızın bu çalışma için önerdiği kağıt amerikan bristol veya mat kuşe olmaktadır.İsteğe göre tek taraflı veya çift taraflı baskı yapılmakta ve kısmi lak, kabartma lak, gofre gibi özel uygulamalar ile basım yapılmaktadır.