Reklamlarınız için bizimle  çalışmaya başladığınız zaman birçok servisimizden ücretsiz yararlanabilir, ve istediğiniz kadar teknik destek alırsınız.

Firmamızla yeni başlayan firmalar için hediye ettiğimiz ek bütçelerle maliyet avantajı sağlar, risk almadan daha az ödeyerek daha yüksek reklam yayınlarına ulaşıp kazanç sağlarsınız.

Hesap optimizasyonu sayesinde reklam bütçeniz daha verimli kullanılır, %85′lere varan oranlarda tasarruf yapabilirsiniz.

Google Adwords reklamları ile hedeflediğiniz müşteriler size ulaşsın.

Reklam Süreci

Web Sayfanız Reklam uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra, sektörünüzde ki reklam rekabet durumu incelenerek aşağıda belirtilen süreç ve aşamalar ile hizmet verilemektedir.

 

Google SEO ne işe yarar?

Sorusu konuyla ile ilgili akla gelen ilk sorudur. Google SEO isminden de anlaşılacağı üzere Google arama motoru üzerinden yapılan arama sonuçlarında sitenizi ilk sayfada çıkarmak için yapılan işlemler bütünüdür.

Sitenize Arama motoru optimizasyonu ( Seo Danışmanlığı ) yaptırırsanız, hem arama sonuçlarında çıkarak firmanıza marka değeri kazandırırsınız, hem de internet üzerinden size ulaşacak müşteri sayınızı çoğaltarak kazancınızı arttırırsınız.

Her geçen gün rekabetin büyüdüğü Google organik aramalarında ilk sayfada çıkılabilmesi için Google Seo çalışmalarının süreklilik arz etmesi ve kaliteli Google seo uzmanı ve Google seo firmaları ile çalışılması gerekmektedir. Google organik aramalarında Google seo çalışması ile hedeflenen noktaya gelinmiş olsa dahi Google seo çalışmaları hiçbir şekilde kesintiye uğramadan devam ettirilmelidir. Aksi takdirde kısa bir süreç içerisinde başlangıç noktasına geri dönüleceği unutulmamalıdır.

 

Twitter reklamları,

üç farklı modeli ile yayında.


Promoted Tweets, Promoted Trends, Promoted Accounts

Reklamlar twitter.com ana sayfasında ya da arama sonuçlarında bir tweet’in, hashtag (#)’in ya da hesabın promote edilmesine (öne çıkarılmasına) yönelik. Bu sayede mesajınızın yayılmasını, paylaşılmasını (promoted tweets ve trends) arttırabilir ya da takipçi sayısınızı arttırabilir. (promoted accounts) Bu reklam modelleri şu anda bir Türk reklamveren tarafından kullanılmadı ve henüz Türkiye’de aktif değiller ama reklam vermek için bir form doldurmak mümkün..

 

 

 

Facebook Reklamları ile Doğru Hedef Kitle

Türkiye’de Milyonlarca kişinin gördüğü Facebook reklamları ile
hedef kitlenizi kolayca ve doğru bir şekilde belirleyin.

Neden Facebook?

Türkiye dünya çapında en fazla Facebook kullanıcısına sahip ülkelerin başında geliyor. Kullanıcılar zamanlarının büyük bir kısmını Facebook’ta geçiriyor. Dünyanın en büyük sosyal ağında sizde yerinizi alarak hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz.
İnternet reklam uzmanı kadromuz sizlere bu geniş dünyada kılavuzluk ederek, doğru
yerde doğru zamanda olmanızı ve kazanmanızı sağlar.

 

Etkili  Hedef Kitle Seçimi

Reklamlarınızı sadece sizin istediğiniz kişiler görsün. Hedef kitlenizi yere, yaşa ve ilgi alanlarına göre seçerek gereksiz harcamalardan kurtulursunuz.

 

Facebook Reklam vermek, belirlediğiniz kriterlere göre reklamlarını kişilere ulşatırabilirsiniz. Ürün ve hizmetleriniz için Facebook Reklamları ile tanışın